Kedves Nagyorosziak!
A Beiskolázási támogatáshoz az igazolások benyújtási határideje szeptember 30. lejárt.
A kifizetése 10.07-én (pénteken) és 10.10-én (hétfőn) történik.
Kedves Nagyorosziak!
A Beiskolázási támogatáshoz az igazolások benyújtási határideje szeptember 30. lejárt.
A kifizetése 10.07-én (pénteken) és 10.10-én (hétfőn) történik.